AKTUALNOŚCI

SGS Polska na Międzynarodowych Targach Leśnych ROGÓW 2017

05.10.2017

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Leśne ROGÓW 2017 odbyły się w terminie 6-8 wrzesień 2017. Była to już XIII edycja i patronował jej Minister Środowiska, Dyrektor Generalnego Lasów Państwowych,

JM Rektor Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Marszałek Województwa Łódzkiego oraz Prezes Stowarzyszenia Przedsiębiorców Leśnych. Partnerami tego wydarzenia były Międzynarodowe Targi Poznańskie oraz Ośrodek Rozwojowo Wdrożeniowy Lasów Państwowych w Bedoniu. W Targach tych udział wzięli również przedstawiciele SGS Polska Sp.  z o.o.

W ramach targów wystawiało się wielu producentów i dystrybutorów maszyn leśnych, a także firmy związane z budownictwem drewnianym. Targom towarzyszyły wykłady i seminaria, których tematyka dotyczyła m.in. projektów realizowanych przez PGL Lasy Państwowe w tym: Leśne Gospodarstwa Węglowe, Polskie Domy Drewniane, Termomodernizacja budynków  PGL LP  z zastosowaniem OZE. W ramach tego wydarzenia było wiele okazji do spotkań i rozmów  z osobami branży leśno-drzewnej.