AKTUALNOŚCI

Szkolenie terenowe auditorów SGS Polska

01.07.2016

Dzięki uprzejmości naszego wieloletniego partnera biznesowego firmy Andrewex Sp. z o.o. auditorzy i pracownicy administracyjni SGS Polska mogli wziąć udział w szkoleniu terenowym z zakresu biomasy na cele energetyczne. Szkolenie to odbyło się 29 czerwca 2016 roku w miesjcowości CIeprice koło Torunia.

 

Firma Andrewex Sp. z o.o. to czołowy polski wytwórca drewnianej architektury ogrodowej, producent wielkowymiarowych konstrukcji z drewna klejonego warstwowo oraz mebli drewnianych dla IKEA. Podczas szkolenia w zakładzie podukcyjnym w Cierpicach mogliśmy dogłębnie poznać te procesy produkcyjne oraz uzyskać odpowiedzi na nurtujące nas pytania o jakość biomasy, która powstaje na róznych etapach takiej produkcji.

 
Celem szkolenia było pogłębienie wiedzy pracowników SGS Poslka w zakresie:

  • powstawanie biomasy w procesach technologicznych przerobu drewna, która wykorzystywana jest na cele energetyczne;
  • oceny jakościowej powstającej biomasy drzewnej;
  • identyfikowania źródeł zanieczyszczenia biomasy na różnych etapach procesów przetwarzania drewna;
  • magazynowania i logistyki wewnetrznej biomasy na cele energetyczne;
  • technologii produkcji brykietu dzrewnego.

Szkolenie terenowe z praktycznych aspektów przerobu drewna w procesie którego powstaje także biomasa na cele energetyczne oraz możliwość wymiany doświadczeń w tym obszarze z pracownikami goszczącej nas firmy, pozwoli na doskonalenie warsztatu naszych pracowników w zakresie auditowania i certyfikacji systemów SNS oraz V-Bioss INiG.

 

Dziękujemy firmie ANDREWEX Sp. z o.o. za miłą gościnę i możliwość w przeprowadzeniu szkolenia. Życzymy wszelkiej pomyślności firmie i jej pracownikom.

 
 
szkolenie terenowe