AKTUALNOŚCI

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej w Poznaniu

02.06.2017

W dniach 23-25 maja odbyły się w Poznaniu Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej Greenpower. Gospodarzem wydarzenia była Enea SA.

 

W trakcie targów zaprezentowało się wielu przedstawicieli szeroko rozumianej branży OZE. W pawilonach targowych można było podziwiać najnowsze rozwiązania w zakresie odnawialnych źródeł energii, których zastosowanie ma na celu przeciwdziałanie niekorzystnym zmianom klimatu. W ramach Targów odbyło się spotkanie uczestników rynku fotowoltaicznego, w ramach którego zostały poruszone zagadnienia związane z funkcjonowaniem branży z perspektywy wykonawców, inwestorów, a także dostawców komponentów.

 

Targi cieszyły się dużym zainteresowanie zarówno inwestorów jak i użytkowników. W dużej mierze świadczy to o zapotrzebowaniu społeczeństwa na tego typu wydarzenia oraz o wzroście świadomości obywateli naszego kraju na potrzeby ochrony środowiska i klimatu.

 

SGS Polska Sp. z o.o., będąc krajowym i światowym liderem w obszarze certyfikacji wytwórców energii OZE i producentów biomasy, chętnie uczestniczy w wydarzeniach umożliwiających wyznaczanie i wypracowywanie nowych rozwiązań dla rozwoju sektora OZE. Jak zwykle podczas targów było wiele okazji do rozmów, wymiany doświadczeń oraz spotkań branżowych.

 
 

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej w Poznaniu 1
Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej w Poznaniu 2
Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej w Poznaniu 3
Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej w Poznaniu 3